Umíme

PRÉMIOVÁ ZUBNÍ PÉČE

Zubní péče za poslední desetiletí udělala zásadní technologický průlom, objevte skutečné možnosti moderní zubní péče, sjednejte si nezávaznou konzultaci a nechte si sestavit personalizovaný zubní rizikový profil.

NÁSKOK DÍKY OPTICE

O Vašich zubech rozhodují oku skryté detaily a přísná technologická kázeň, vidíme víc, pracujeme přesněji, veškeré opravy Vašich zubů provádíme v mnohonásobném zvětšení operačního mikroskopu. Skryté defekty nám odhalí digitální rentgenoviziografie. Pro přesná chirurgická měření využíváme trojrozměrné čelistní CT modely.

GLOBÁLNÍ STANDARDY

Ordinujeme zubní péči podloženou klinickými důkazy. Pět minut na preventivní prohlídku nestačí, černá amalgámová plomba je technologicky překonána bílou lepenou fotokompozitní výplní a čisté zuby se opravdu nekazí. Zubní implantáty ochrání sousední zuby před broušením a ušetří pacienta nepohodlí snímacích náhrad (protéz). Keramické korunkové náhrady vrátí zpět přirozený vzhled do Vašeho úsměvu. Zubní ošetření nesmí bolet, proto ošetřujeme výhradně v lokálním znecitlivění (anestezii). Zuby zásadně opravujeme izolované kofferdamem (barierovou ochranou zubu před slinou a vlhkostí), neboť bílé plomby lepené bez izolace prokazatelně častěji selhávají. Rentgen zubů odhalí počínající kazy bez zbytečného prodlení a ušetří zuby rozsáhlých oprav a Vás bolestivých komplikací. Pravidelná profesionální péče zubní hygienistky osvěží vaše ústa a ochrání vaše zuby před časnou parodontózou.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Nové technologie jsou prostředkem k našemu profesnímu růstu a dávají našim pacientům šanci zvolit léčebné procedury s minimem zdravotních rizik. Kontinuálně se vzděláváme a investujeme do rozvoje naší praxe, což doceníte právě v případě zubních komplikací. Pacientům dbalým našich léčebně-preventivních doporučení rádi dopřejeme život bez kazu.

EFEKTIVNÍ MANAGEMENT RIZIK

Usilujeme o aktivní individuální preventivní péči. Včasné rozpoznání zdravotních rizik je naší profesní prioritou, zdravý zub žádná náhrada nevrátí. Opravy zubů jsou nezbytností, nikoliv našim cílem, o to odpovědněji k nim přistupujeme. Naštěstí se většině komplikací dá účinně předejít včasnou prevencí.

S NÁMI UŠETŘÍTE

S námi SPOŘÍTE vlastní zuby. Levná péče má drahé komplikace. K všestranné spokojenosti, zdravý, tedy správně informovaný a řádně opečovánaný pacient, dbalý našich léčebných doporučení, UŠETŘÍ, neboť není co opravovat a sledování v prevenčním programu uhradí smluvní zdravotní pojišťovna.

Ztráty zubů a zubní protézy výrazně snižují ústní komfort a kvalitu života. Personalizovaná zubní péče vrací relativně úsporně pohodlí do vašich úst. Včasná a moderní péče ušetří desetitisíce za zdlouhavé opravy pozdě nebo nevhodně léčených zubů.

Bez ohledu, zda péči hradí pacient sám nebo zdravotní pojišťovna, cena odpovídá časové a materiálové náročnosti opravy. Pokud výše úhrady nepokryje doporučený způsob opravy, může pacient informovaně zvolit, po domluvě s lékařem, úspornější variantu, ale rizika a náklady na řešení následných komplikací přebírá pacient. Recipročně tak může lékař svědomitě odmítnout, v duchu profesní a lékřské etiky, nevhodný zákrok vůbec poskytnout.